Příměstský tábor

Vytisknout

Sportovní příměstský tábor 2019

 

Přihláška - zde

Souhlas se zpracováním osobních údajů - zde

Víceúčelová sportovní hala Slaný bude v létě opět pořádat sportovní příměstský tábor, který se uskuteční ve dvou termínech - 15.7. - 19.7.2019 a 19.8. - 23.8.2019. Tábor je určen pro děti od 6 do 12 let.  Sportovní příměstský tábor je zaměřen na atletiku, basketbal, hokej, fotbal a bojové sporty. Programy povedou profesionální trenéři a lektoři z daných sportů a během tábora si děti vyzkouší všechny sporty.

Děti budou mít zajištěný bohatý sportovní program plný her a rozvoje sportovních dovedností každý den od 8. hod. do 17. hod. včetně stravování. Příměstský tábor bude zakončen dětskou olympiádou. Během tábora stráví děti jeden den v aquaparku, kde se mimo jiné seznámí se zásadami bezpečného pobytu u vody a základy první pomoci.

Cena příměstského táboru je 1890 Kč vč. stravování, omezená kapacita! Možnost účasti dětí pouze na určitých dnech v týdnu bude možná, pokud nebude zaplněna kapacita celého tábora za cenu 450 Kč/den vč. stravování. Více informací  na www.vshslany.cz a emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Informace k příměstskému táboru 2019

 

Nástup:         

 

1. termín 15.7.2019  – prezentace účastníků v tělocvičně VSH Slaný mezi 8:00-8:30, další dny oznámí vždy instruktoři jednotlivých kurzů, kde bude sraz, vždy to bude v areálu VSH.

 

2. termín 19.8.2019  – prezentace účastníků v tělocvičně VSH Slaný mezi 8:00-8:30, další dny oznámí vždy instruktoři jednotlivých kurzů, kde bude sraz, vždy to bude v areálu VSH.

 

 

- při nástupu rodiče na místě potvrdí bezinfekčnost dítěte, formuláře budou k dispozici na místě

 

- Obědy a svačiny (2x denně) budou probíhat v restauraci Zimák

- každý účastník ať si přinese svou lahev s pitím, doplňování pití bude během dne zajištěno, dále doporučujeme pokrývku hlavu a krém na opalování.

- oblečení na ven i dovnitř + boty na ven a dovnitř, přezuvky, plavky a ručník, každý sport bude mít svou šatnu, kde bude možné mít oblečení a vybavení přes celý týden.

- program se bude upravovat podle počasí, možné využívat venkovní hřiště, tělocvičny, aquapark, minigolf, hokejová střelnice, poslední den zakončen dětskou olympiádou.

 

-Platební podmínky – kdo ještě neplatil, může využít platbu převodem do 30.6.2019 na účet: 386603399/0800 VS: 25105299 do předmětu platby prosím napsat jméno dítěte. Částka 1890 Kč.

 

- Děti bude možné vyzvedávat každý den mezi 16. – 17. hod. v tělocvičně VSH.

 

- Zdravotní dozor zajištěn.

 

Případné dotazy: radek. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Těšíme se na spolupráci,

 

Tým VSH Slaný.

 

 

Na základě žádosti Města Slaný o podporu z Operačního programu Zaměstnanost rozhodlo Ministerstvo práce a sociálních věcí o poskytnutí dotace na realizaci projektu „Příměstské tábory Města Slaný“, registrační číslo: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0007001.

 

Cílem projektu je podpora rodičů dětí mladšího věku pomocí realizace příměstských táborů v době školních prázdnin. Zajištění kvalitní péče o děti mladšího školního věku umožní rodičům vykonávat pracovní činnost, upevní jejich pozici na trhu práce, umožní rodičům hledat si zaměstnání a dojde tak ke sladění pracovních a rodinných povinností.

Projekt je realizován Městem Slaný ve spolupráci s partnerem – Víceúčelovou sportovní halou Slaný spol. s r. o.

Celkové způsobilé výdaje projektu jsou stanoveny ve výši Kč 486.875,--.

 

VSH Slaný s.r.o.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting