Víkendový souhrn - basketbalisté doma řádili!

Vytisknout

Basketbal:

Druholigoví basketbalisté BC Slaný zvládli víkendové domácí zápasy proti severočeským soupeřům parádně. V sobotu si z jejich palubovky odvezl debakl 94:49 předposlední Děčín a o den později schytal trojcifernou nadílku poslední Varnsdorf - 101:57. Slánští se tak v tabulce posunuli na šesté místo a na čtvrté Béčko Litoměřic ztrácejí jediný bod.

Se střídavými úspěchy se pod bezednými koši dařilo ženám. Ty v sobotu padly na půdě lídra z Mladé Boleslavi 57:65, ale v neděli na své palubovce udolaly o deset bodů čtvrté Čelákovice - 67:57. V tabulce KP patří slánským baskeťačkám osmé místo.

Hokej:

Víkendové zápasy se vůbec nevydařily hokejistům. Řisuty zavítaly v předposledním kole základní části 2. ligy do Děčína a domácím Medvědům podlehli 2:4. Svěřencům kouče Jana Novotného však už o nic nešlo, je totiž jasné, že si zahrají play-out, kde budou hájit své místo ve třetí nejvyšší soutěži i pro příští ročník.

To slánští hokejisté hráli v Příbrami v posledním kole základní části Krajské ligy o všechno, tedy o postup do play-off. Přestože měli jako jediný z týmů, které ještě bojovaly o poslední postupové místo, situaci ve svých rukou, zápas nezvládli a o porážce 1:4 pro ně skončila sezóna. Do play-off se kdysi elitní tým soutěže nepodívá už potřetí v řadě.

Nedařilo se ani Zlonicím, které v rámci Krajské soutěže doma podlehly 1:8 Neratovicím. V jedenáctičlenné tabulce patří zlonickým hokejistům deváté místo, na kterém už, zdá se, zůstanou.

Fotbal:

Fotbalisté SK Slaný odehráli v rámci přípravy na jarní část 1. A třídy přátelské utkání proti Štětí. Proti soupeři, který patří ke špičkovým celkům KP, odehráli výborné utkání a zaslouženě zvítězili 3:1. Dvěma góly se blýskla zimní posila, nigerijský útočník Ahmed Umara.

VSH Slaný s.r.o.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting