Víkendový souhrn - hokejisté vítězně!

Vytisknout

Hokej:

Víkend se vydařil oběma hokejovým klubům, které se představily na svém domácím ledě ve Slaném. V sobotu zazářily druholigové Řisuty, které deklasovaly silný Jablonec 8:3. Po dvou třetinách přitom takovému debaklu nic nenasvědčovalo, ovšem závěrečná část jasně patřila domácím Buldokům. Ani tři body však svěřencům Jana Novotného do play-off nepomohou, už teď je jasné, že se do elitní desítky nevejdou a budou hájit příslušnost ve třetí nejvyšší hokejové soutěži v zemi v play-out.

Dařilo se také slánským hokejistům, kteří v rámci předposledního kola KLM přehráli 6:3 Mělník a v tabulce drží osmé, tedy poslední postupové místo do play-off. Lvi byli po celý zápas lepším týmem a hosté jen dotahovali jejich náskok. Zářila především první formace ve složení Lapáček (3+1) - Průcha (1+3) - Kratochvíl (0+3), která předváděla oku lahodící kombinace a kapitán Průcha dokonce naservíroval Lapáčkovi dva góly doslova do prázdné. K definitivní jistotě postupu do vyřazovacích bojů potřebují slánští hokejisté v sobotu zvítězit v Příbrami. Jiný výsledek znamená, že by museli čekat na výpadky soupeřů.

Prohrály jen Zlonice, které v rámci Krajské soutěže padly na ledě vedoucí Kutné Hory 3:6.

Basketbal:

Z basketbalových týmů BC Slaný se tentokrát představil jen výběr dívek U14, které na domácí palubovce obdržely pořádný debakl od Klatov. Celek z brány Šumavy si domů odvezl výhru 27:119.

Fotbal:

Fotbalisté SK Slaný sehráli přípravné utkání proti AFK Tuchlovice. Na umělé trávě v Rynholci se z vítězství 2:0 radoval soupeř, který je účastníkem Krajského přeboru - hraje tedy o soutěž výše než SK.

VSH Slaný s.r.o.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting