Víkendový souhrn

Vytisknout

V nové rubrice se podíváme, jak si vedly sportovní kluby, které využívají areál VSH, během uplynulého víkendu.

Hokej:

Druholigoví hokejisté Řisut vyrazili na led severočeské Bíliny, odkud si přivezli dva body za výhru 2:1 po sn. Buldoci tak protrhli černou sérii devíti prohraných zápasů na kluzištích soupeřů v řadě. Svěřenci Jana Novotného tedy oživili naději na postup do play-off, na vytouženou dvanáctou příčku nyní ztrácejí jen dva body. 

Boj o postup do vyřazovacích bojů si naopak v Krajské lize zkomplikovali slánští hokejisté. Ti vyrazili na důležitý zápas do Berouna, kde hraje své domácí zápasy Králův Dvůr, jen ve 13 hráčích do pole a odvezli si zaslouženou porážku 4:7. Lvi sice dvě kola před koncem základní části zůstávají na postupové osmé příčce, ale devátý Benešov má stejně bodů a o gól lepší vzájemné zápasy, a jen na dva body se Slaňákům přiblížil právě Králův Dvůr.

Nedařilo se ani slánským mladším žákům. Lvíčata v roli lídra tabulky přivítala druhý Rakovník, ale místo vyrovnaného derby dvou elitních týmů soutěže, byl k vidění jasný zápas, který skončil domácím debaklem 1:9. I přesto slánské naděje vedou tabulku o pět bodů právě před Rakovníkem.

Radost svým fanouškům naopak udělali hokejisté Zlonic. Silné Kralupy totiž na slánském zimáku pohořely a odešly poraženy v poměru 4:3. Pro hosty jde o velkou komplikaci v boji o návrat zpět do vyšší Krajské ligy, naopak Zloničtí vylepšili dojem ze zatím nepříliš vydařeného ročníku.

Basketbal:

Poměrně úspěšný víkend za sebou mají slánští basketbalisté. Muži, hrající 2. národní ligu, sice v sobotu prohráli o 7 bodů v Rokycanech, v neděli ale zabrali, v Berouně zvítězili 76:66 a připsali si první venkovní výhru v sezóně. Naopak, těsnou prohru 52:56 si z Dobřichovic odvezly ženy, které tedy zůstávají ve středu tabulky.

Fotbal:

Své druhé přípravné utkání na jarní část sezóny v 1. A třídě odehráli fotbalisté SK Slaný. Ti se představili na hřišti o soutěž výše hrajícího SK Rakovník. První poločas sice vyhrál domácí tým 5:1, ovšem ve druhém dějství předvedli Slaňáci velký comeback a dotáhli duel až k remíze 5:5.

VSH Slaný s.r.o.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting