Pojď hrát hokej, pojď hrát za Lvy!

Vytisknout

Na youtube kanálu HK Lev Slaný naleznete náborové video pro nejmenší hokejisty - zde

V sobotu uzavřou fotbalisté SK Slaný úspěšnou sezonu!

Vytisknout

V sobotu 18.6. se můžete na hřišti SK Slaný rozloučit s letošní úspěšnou fotbalovou sezónou! Od 14:00 vyběhne na trávník slánský B-tým, který stále může Okresní přebor teoreticky i vyhrát! K tomu musí porazit Brandýsek a čekat na zaváhání vedoucích Klobuk. V 17:00 pak uzavře své působení v letošním ročníku 1.A třídy Áčko. To čeká přímý souboj o třetí místo s celkem Horky nad Jizerou. Fotbalistům Slaného stačí i bod.

Všichni sportovní příznivci jsou do ochozů fotbalového stadionu srdečně zváni!

Slánští fotbalisté vyprovodili Doksy čtyřmi góly!

Vytisknout

Fotbalisté SK Slaný naplno bodovali také ve druhém zápase jarní části 1. A třídy, když v domácí premiéře přehrály 4:0 o záchranu bojující Doksy. Svěřenci kouče Martina Nového rozhodli o svém vítězství po přestávce, kdy vstřelili všechny své góly. Hosty načal čtyři minuty po startu druhé půle Stožický a další zásahy pak přidali Rada, Hořejší a Volf. Slánští fotbalisté tak zůstávají na v tabulce soutěže na třetím místě. 

Více informací o utkání naleznete zde.

Přijďte o víkendu na fotbal!

Vytisknout

Na víkend se očekává krásné jarní počasí, tak proč si nejít zpestřit sobotu nebo neděli dobrým fotbalem! Fotbalistům SK Slaný se v 1. A třídě zatím daří skvěle, po zimní pauze vyhráli všechny tři mistrovské zápasy a v tabulce soutěže jim patří pěkné třetí místo. SKčko si naposledy přivezlo vysokou výhru 5:1 z Čelákovic, na kterou bude chtít navázat v sobotu 2. dubna na vlastním stadionu, kde od 16:30 hostí celek FC Velim. Velim je v A třídě jedenáctá a nasbírala o 17 bodů méně než slánští hráči.

V neděli se na jaře poprvé představí doma také B-tým Slaného, který se od 16:30 utká s Bělčí. Ten před týdnem prohrál těsně 2:3 na půdě Velkého Přítočna.

 

Všichni sportovní příznivci jsou do areálu fotbalového stadionu srdečně zváni! Návštěvu fotbalu si můžete zpestřit také u kiosku s občerstvením, kde si lze dopřát třeba dobré pivo nebo chutnou klobásu.

Fotbalisté SK Slaný přivítají Doksy. Prosadí se opět útočník Ahmed?

Vytisknout


Fotbalisté SK Slaný zvítězili v úvodním kole jarní části sezóny na hřišti nebezpečné Libice nad Cidlinou 0:1, když jediný gól vstřelil v závěru utkání Nigerijec Ahmed. V sobotu 19. března od 15 hodin se Slaňáci poprvé představí i před vlastním publikem, kde hostí o záchranu bojující Doksy. Zda potvrdí roli favorita a zda se opět prosadí zimní posila Ahmed, se můžete přijít osobně přesvědčit na slánský fotbalový stadion. Připomínáme, že SKčku patří v tabulce 1.A třídy výborné třetí místo.

VSH Slaný s.r.o.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting