Akce Týden hokeje opět ve Slaném, zve na ni i nový hlavní trenér lví mládeže, olympijský vítěz z Nagana Martin Procházka!

Vytisknout

V letošní sezóně bude jako hlavní trenér u mládeže HK Lev Slaný působit olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa Martin Procházka, který zve jménem našeho klubu rodiče s dětmi na náborovou akci Týden hokeje, jež v rámci projektu Pojď hrát hokej zaštiťuje Český svaz ledního hokeje. Akce na slánském zimním stadionu se koná v úterý 19. září od 16:00.

HK Lev Slaný Vás tímto zve na akci Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej pořádané Českým svazem ledního hokeje. Přijďte si se svými dětmi vyzkoušet bruslení a hokej v úterý 19. září 2017 od 16:00 na slánský zimní stadion. Každé dítě, které přijde na akci Týden hokeje, obdrží zajímavý dárek a děti i rodiče si vyzkouší, co znamená být malým hokejistou. Pro děti i rodiče je připraven zajímavý program na ledě i mimo led.

Kdo by měl zájem vyzkoušet si bruslení a hokej dříve, může navštívit nábor, který pořádá HK Lev Slaný. Náborové tréninky probíhají v úterý a čtvrtek od 15 hodin na slánském zimním stadionu. Začít můžete kdykoliv v průběhu roku. Díky podpoře Českého svazu ledního hokeje a klubu obdrží děti zdarma na rok kompletní hokejovou výstroj a od klubu hokejku. Děti budou kompletně vybaveny a rodiče nemusí investovat žádné peníze navíc do výstroje. Náboru se mohou zúčastnit všechny děti, které mají zájem naučit se bruslit. Náborové tréninky povede Martin Procházka – olympijský vítěz z Nagana, který bude v letošním roce hlavním trenérem mládeže HK Lev Slaný. Více informací budeme nadále přinášet na našem webu www.hklevslany.cz.

 

VSH Slaný s.r.o.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting